Omlouvání dětí (jen SMS) +420 730 528 041
Zpět

Aktuality

Hrajeme si- Modroočky

Modroočky

Středa06.07.2022 Naše dopolední činnosti v herně. Těšíme se na prázdniny, děti to moc bavilo.

Celý článek

FUNPARK - Modroočky

Modroočky

Pondělí13.06.2022 Modroočky a Kosíci společně prožili super dopoledne. Sluníčko nám na cestu do FunParku pěkně hřálo. Děti se tam pořádně vyřádily a také si užily houpačky, klouzačky, pavoučí síť a vše kolem. Potom se děti posilnily malou dobrotou na zpáteční cestu do školky. Moc se nám tam líbilo a určitě ještě dorazíme.

Celý článek

Svátek dětí- Modroočky

Modroočky

Úterý07.06.2022 Dětský den- na zahrádce MŠ. Dnešní den si děti užily na maximum. Skákací hrad, prohlídka hasičského a policejního vozu. Chůze po laně a další úkoly.  Počasí bylo na jedničku tak se děti šly osvěžit pod Kropíka nechyběla ani sladká odměna.

Celý článek

Čarodejnice- Modroočky

Modroočky

Pondělí06.06.2022 Čarodejnice- děti dnes plnily úkoly, soutěžily a sbíraly razítka. Moc se to všem líbilo a počasí nám taky přálo. Nechyběla sladká odměna a diplom.

Celý článek

Velikonoční cesta za pokladem-Modroočky

Modroočky

Pondělí18.04.2022 Ve čtvrtek se děti vydaly na Velikonoční cestu za pokladem. Děti hledaly po cestě šipky a taky barevné fáborky a plnily různé úkoly. Odměnou byl sladký poklad. Počasí nám přálo a děti si to moc užily.

Celý článek

Pohádka Tři zlaté vlasy děda Vševěda- Modroočky

Modroočky

Pondělí18.04.2022 Děti čekalo milé překvapení studentů ze SPgŠ. Přišli k nám do školky a zahráli nám pohádku Tři zlaté vlasy děda Vševěda. Potom dostaly děti otázky jestli pozorně koukaly a pohádku poslouchaly.

Celý článek

Kurník pro slepičky u Modrooček

Modroočky

Pondělí18.04.2022 Společná práce dětí výroba kurníku pro slepice. Děti si ho samy vybarvily udělaly dovnitř slepičky, nasbíraly klacíky na žebřík, daly tam seno a zrní do misky, společně jsme ho vyzdobili a moc se nám to povedlo. Děti byly nadšené.

Celý článek

MODROOČKY- Sázíme řeřichu

Modroočky

Středa30.03.2022 Dnes si děti zkusily zasadit semínko, jak Křemílek a Vochomůrka. Moc se jim to líbilo a bavilo je to.

Celý článek

Divadelní představení dětí O SEDMIKRÁSCE

Modroočky

Středa30.03.2022 Dětičky milují pohádky, tak jsme pro naše kamarády jednu natrénovali a zahráli. Už se všichni moc těšíme do opravdového divadla.

Celý článek

Modroočky- MASOPUST

Modroočky

Čtvrtek17.02.2022 Kliknutím na tlačítko Přečíst více zobrazíte detail tohoto článku.

Celý článek

Přejít na stránku: 13