Mateřská škola, Most, Hutnická 2938, příspěvková organizace
Omlouvání dětí (jen SMS) +420 730 528 041
Zpět
06.05.2021, Lucie Androvičová

Varování Anonym hrozí školkám bombou!

Varování  Anonym hrozí školkám bombou!
Město Most dnes bylo vyrozuměno o anonymní výhrůžce o připravovaném útoku na mateřské školy na území celé České republiky dne 7. května 2021, která nebyla nijak specifikována. ,,Tato záležitost byla komunikována s ředitelstvím Policie ČR Most a Městskou policií Most. Přijata byla ihned preventivní bezpečnostní opatření. Prováděn bude monitoring města a příslušných školských zařízení a zvýšen byl též dohled kontroly Policie ČR a Městské policie Most. V zájmu bezpečí dětí zůstane výuka v centrální části budov,“ uvedl primátor města Mostu Jan Paparega.

Sledujte prosím webové stránky města kvůli mimořádným bezpečnostním opatřením a všímejte si výskytu cizích osob v areálu mateřské školy. Děkujeme!