Mateřská škola, Most, Hutnická 2938, příspěvková organizace
Omlouvání dětí (jen SMS) +420 730 528 041
Zpět
24.07.2021, Lucie Androvičová

Informace ke vstupu do MŠ po návratu ze zahraničí

Vážení rodiče,

chtěli bychom Vás včas informovat  o platných pravidlech platících  pro vstup do mateřské školy  po návratu ze zahraničí. Mateřská škola nesmí umožnit osobní přítomnost dětem do 6 let věku, které se vrátily ze země s velmi vysokým rizikem nákazy, po dobu 7 dní od vstupu na území ČR, resp. po dobu 10 dní, jde-li o návrat ze zemí s extrémním rizikem nákazy.  Na děti, které dovršily 6 let věku, se vztahují pravidla stejná jako pro všechny osoby vracející se ze zahraničí.

Veškeré informace najdete pod následujícím odkazem:

https://koronavirus.edu.cz/files/informace-pro-skoly-a-skolska-zarizeni-13-cervence-2021.pdf

O případných změnách Vás budeme včas informovat.

Přejeme Vám krásný zbytek prázdnin.

Kolektiv MŠ Pastelka