Mateřská škola, Most, Hutnická 2938, příspěvková organizace
Omlouvání dětí (jen SMS) +420 730 528 041
Zpět
20.05.2021, Lucie Androvičová

Anonym opět hrozí útokem

VÁŽENÍ RODIČE,

VĚNUJTE PROSÍM POZORNOST TOMUTO VAROVÁNÍ:

„Anonym hrozí útokem na školky, základní i střední školy. Policie přijala opatření a po pachateli pátrá.

Policie ČR se intenzivně zabývá anonymní výhružkou o připravovaném útoku na mateřské, základní i střední školy na území celé České republiky, která nebyla nijak blíže specifikována. Policie po autorovi výhružky pátrá. Město Most přijalo v součinnosti s ředitelstvím Policie ČR Most a Městskou policií v Mostě preventivní bezpečnostní opatření a zvýšen byl též dohled kontroly u školských zařízení. Vyrozuměni byli všichni ředitelé škol na Mostecku. „ ( sdělení zřizovatele )

NAŠE MATEŘSKÁ ŠKOLA PŘIJALA VEŠKERÁ MOŽNÁ BEZPEČNOSTNÍ OPATŘENÍ.

POKUD POTŘEBUJETE JAKOUKOLIV INFORMACI, VOLEJTE PROSÍM NA TELEFONNÍ ČÍSLO 735 791 453.

 

KOLEKTIV MŠ PASTELKA

Dne 20.5.2021